O VERA YOUNG

Witamy na stronie Vera Young Candles! Cieszymy się, że do nas trafiłeś/aś i zrobimy wszystko byś został/a na dłużej.

Marka Vera Young powstała z miłości do pięknych zapachów i tęsknoty do świec wysokiej jakości. Na polskim rynku przez lata brakowało marek, które dawałyby wystarczająco duży wybór zapachów, spełniały oczekiwania wyrobionego powonienia, oraz potrafiły zaskakiwać nowymi kompozycjami. Wreszcie, po paru latach tworzenia świec dla siebie i znajomych, postanowiliśmy zrobić z tym hobby coś więcej. Tak powstała Vera Young Candles, która od początku stawia sobie za cel zachwyt i zauroczenie, przenoszące odbiorcę do lepszego świata. 

 

Świece Vera Young są wylewane ręcznie i produkowane na bieżąco 

Nasze produkty wykonane są z autorskiej mieszanki naturalnych wosków. Dzięki naturalnymi składnikom, świece i woski są bezpieczne, ponieważ relatywnie niska temperatura topnienia wosku nie stwarza ryzyka poparzenia. Wosk sojowy nie brudzi powierzchni i w razie czego łatwo go posprzątać. Jest też bardzo wydajny i dlatego nasze świece palą się o długo, a ich zapach jest wyraźniejszy i lepiej zbalansowany.

    

W świecach używamy ekologicznych knotów z bawełny lub drewna. Nie ma w nich ani grama cynku i ołowiu, wykorzystywanych niestety w świecach parafinowych. Naturalne knoty sprawiają, że wosk topi się równomiernie, świeca pachnie z idealną intensywnością, a knot przyjemnie skwierczy, przypominając trzeszczenie drewna w kominku.

W ramach logistyki, czy to zakupów czy wysyłki do Klientów, nie używamy ani grama plastiku.

 

    

Dbamy, aby w naszym asortymencie każdy mógł znaleźć świecę dla siebie lub na wyjątkowy prezent.

 

Kolekcje zmieniają się wraz z porami roku. Zapachy są zawsze aktualne i adekwatne do nastroju i pogody za oknem.

    

Szkło wykorzystywane w świecach jest najwyższej jakości i w zależności od kolekcji nabiera podczas palenia pięknych barw.

Wszystkie kolekcje z wyjątkiem Basic wyposażone są w eleganckie wieczka. Chronią one wosk przed kurzem, promieniami słonecznymi i uszkodzeniami, a także mogą służyć za podstawkę.

    

Kompozycje zapachowe świec powstają na bazie wieloletniego doświadczenia twórców Vera Young w branży zapachowej.


 Zaproś nasze świece do swojego domu i odkryj lepszy świat!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl