Guaiacwood & Suede - Grand 400g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 129,00 zł

Cena regularna:

129.00
ilość szt.
Zyskujesz 8 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Vera Young
Kod produktu: D-2621 - 400g

Opis

Piękny zapach wydobyty głęboko z połączenia lawendy, cynamonu. Wyborne połączenie sprawiające, że zapach przeniesie nas w czasie :)

Guaiacwood & Suede

Nasza zapachowa świeca "Guaiacwood & Suede" to zmysłowa mieszanka, która wprowadzi do Twojego wnętrza poczucie wyjątkowości i luksusu. W jej głowie znajdują się aromatyczna lawenda oraz cynamon, które nadają zapachowi intensywności i wyrazistości. W sercu kompozycji znajdują się cypriol, heliotrop, gwajakowiec oraz mirra, które dodają zapachowi bogactwa i zmysłowości. Aromatyczne doznania dopełniają nuty wanilii, mchu oraz tonki, które w bazie kompozycji dodają delikatnego, ale trwałego charakteru.

Zapachowa świeca "Guaiacwood & Suede" to idealna propozycja dla miłośników zmysłowych i luksusowych zapachów, którzy cenią sobie jakość i wyjątkowość. Każda świeca została wykonana z najwyższej jakości naturalnych składników, które zapewniają intensywne i trwałe doznania zapachowe. Nasza świeca to doskonały prezent dla bliskiej osoby, która doceni piękno i aromatyczne doznania. Dzięki temu zapachowi poczujesz się wyjątkowo i w pełni zrelaksowany.

 

Moc zapachu: mocny

Głowa: lawenda, cynamon
Serce: cypriol, heliotrop, gwajakowiec, mirra
Baza: wanilia, mech, tonka

Gramatura: 400g
Czas palenia: do 105h

Świece zapachowe Vera Young są wylewane w 100% ręcznie. Wykonywane są z autorskiej mieszanki bazującej na wosku sojowym, pszczelim i kokosowym - są naturalne i ekologiczne. Dzięki woskom roślinnym świece są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i nie zawierają szkodliwych substancji.

Knot drewniany w zależności od rodzaju produkcji może różnić się wyglądem. 

Dane techniczne

Rodzaj zapachu kwiatowe
Typ zapachu mocny
Knot drewniany
Gramatura 400g
Czas palenia do 105h

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

20 lipca 2024

Śliczny zapach. Trochę słodki, trochę skórzany, niezwykle połączenie. Polecam

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl